- 15%

La Roche Posay – Anthelios Hydrating Lotion (SPF 50+)

3,060 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Anthelios Hydrating Lotion Ultra Resistant (SPF 50+)

Locioni hidratues La Roche-Posay Anthelios Ultra Resistant SPF50 është një qumësht me mbrojtje shumë të lartë kundër UVA / UVB i cili ndihmon në parandalimin e stresit oksidativ të gjeneruar nga rrezet infra të kuqe dhe ndotja.

Rezistent ndaj ujit dhe djersës, nuk lë film të bardhë.

Paketimi përbëhet nga letra ekologjike dhe është pjesë e gjeneratës së parë të paketimit prej kartoni. Përdoret 45% më pak plastikë.

 • Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme.
 • Testuar oftalmologjikisht në sy të ndjeshëm dhe konturet e syve.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 30 minuta para ekspozimit në diell. Riapikojeni pas çdo larjeje dhe çdo 2 orë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

250ml

SPF

50+

Aqua/Water/Eau, Isopropyl Palmitate, Alcohol Denat., Dicapylyl Ether, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diisopropyl Adipate, Diisopropyl sebacate, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Propanediol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Triethanolamine, Tocopherol, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Oxidized Starch Acetate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Oryza Sativa Cera/Rice Bran Wax, Acrylate Crosspolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate crosspolymer, Aluminium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Drometrizole Trisiloxane, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethylcellulose, PEG-20, Stearic Acid, Terephtalididene Dicamphor Sulfonic Acid, Titanium Dioxyde, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Anthelios Hydrating Lotion (SPF 50+)”

LART