- 15%

La Roche Posay – Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible spray (SPF 50+)

3,060 Lekë

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible spray (SPF 50+)

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible Spray SPF 50+ është i përshtatshëm si për fëmijët dhe për të rriturit. E pasur me Glicerinë dhe një kombinim perfekt i filtrave UV dhe antioksidantëve, ky krem mbrojtës hidraton lëkurën duke e mbrojtur nga rrezet UVB/UVA si dhe ndaj sulmeve të jashtme si rrezet infrared dhe ndotja.

Me një teksturë të butë, unike, nuk yndyros, nuk ngjit dhe nuk lë shenja të bardha. Eshtë rezistent ndaj ujit, djersitjes dhe rërës.

 • Pa parfum
 • E testuar nën kontroll pediatrik dhe dermatologjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikojeni pas çdo banje dhe çdo 2 orë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Mosha

Fëmijë, Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

SPF

50+

Aqua/Water, Alcohol Denat., Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyldiphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Butylmethoxybenzoylmethane, Glycerin, Propanediol, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate, Copolymer, Drometrizole Trisiloxane, Diisopropyladipate, Diisopropyl Sebacate, Dicaprylyl Ether, Tocopherol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Sodium Polyacrylate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate. (Code F.I.L. C236821/1).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible spray (SPF 50+)”

LART