- 20%

La Roche Posay – Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible spray (SPF 50+) + Lipikar Gel

2,880 Lekë

Ky paketim promocional përmban produktet e mëposhtme:

Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible spray (SPF 50+) 200 ml dhe përfitoni falas produktin Lipikar Gel 100 ml.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible spray (SPF 50+) + Lipikar Gel

Ky paketim promocional përmban produktet e mëposhtme:

Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible spray (SPF 50+) 200 ml dhe përfitoni falas produktin Lipikar Gel 100 ml.

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible Spray SPF 50+ është i përshtatshëm si për fëmijët dhe për të rriturit. E pasur me Glicerinë dhe një kombinim perfekt i filtrave UV dhe antioksidantëve, ky krem mbrojtës hidraton lëkurën duke e mbrojtur nga rrezet UVB/UVA si dhe ndaj sulmeve të jashtme si rrezet infrared dhe ndotja.

Me një teksturë të butë, unike, nuk yndyros, nuk ngjit dhe nuk lë shenja të bardha. Eshtë rezistent ndaj ujit, djersitjes dhe rërës.

 • Pa parfum
 • E testuar nën kontroll pediatrik dhe dermatologjik

La Roche-Posay Lipikar Soothing Protective xhel dushi me pH fiziologjik, pa sapun dhe pa paraben është ideal për higjienën e përditshme të fytyrës dhe trupit, për foshnjat, fëmijët dhe të rriturit. Rekomandohet për lëkurë të ndjeshme falë formulës së saj të butë, pastron butësisht lëkurën dhe e mbron atë. Niacinamidi qetësues dhe gjalpi shea kontribuojnë në rivendosjen e barrierës kutane.

 • I përshtatshëm për personat alergjikë ndaj nikelit.

Udhëzime mbi përdorimin

Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible spray (SPF 50+)

Aplikojeni 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikojeni pas çdo banje dhe çdo 2 orë.

Lipikar Gel

Vendoseni në lëkurë të lagur (fytyrë dhe trup), bëni masazh dhe më pas shpëlajeni. I përshtatshëm për lëkurën e kokës së foshnjave dhe zonave intime.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me spray, Tubet

Sasia

100ml, 200ml

SPF

50+

Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible spray (SPF 50+)
Aqua/Water, Alcohol Denat., Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyldiphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Butylmethoxybenzoylmethane, Glycerin, Propanediol, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate, Copolymer, Drometrizole Trisiloxane, Diisopropyladipate, Diisopropyl Sebacate, Dicaprylyl Ether, Tocopherol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Sodium Polyacrylate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate. (Code F.I.L. C236821/1).
Lipikar Gel
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Peg-200 Hydrogenated Glyceryl Palmitate, Glycerin, Coco-Betaine, Polysorbate 20, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Citric Acid, Cocamide Mea, Niacinamide, Parfum (Fragrance), Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Peg-75 Shea Butter Glycerides, Polyquaternium-11, Ppg-5-Ceteth-20, Propylene Glycol, Prunus Amygdalus Oil/Sweet Almond Oil, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible spray (SPF 50+) + Lipikar Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART