- 20%

La Roche Posay – Anthelios Dermo-Pediatrics Baby Lotion Set (SPF 50+)

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,600 Lekë.Current price is: 2,080 Lekë.

La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Baby Milk SPF 50+

DHURATE | Lipikar Syndet AP+ 100ml

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics është një krem mbrojtës ndaj diellit për fytyrën dhe trupin për lëkurën delikate ose me tendencë atopike të foshnjave dhe fëmijëve të vegjël nën 3 vjeç.

Ky krem përmban mbrojtje UVB dhe UVA që mbron në mënyrë efektive nga efekti i dëmshëm i diellit. Formula është në afinitet me lëkurën e bebeve, i pasur me gjalpë shea me origjinë natyrale e cila lejon të hidratojë, zbusë dhe forcojë barrierën e lëkurës.

Tekstura e butë dhe e mëndafshtë aplikohet me lehtësi në lëkurë dhe përthithet shpejt për një mbrojtje optimale.

Pa parfum. Pa paraben. Hipoalergjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

 

 

Firma

La Roche Posay

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

SPF

50+

Aqua/Water,Glycerin,C12-15 Alkyl Benzoate,Caprylic/Capric Triglyceride,Ethylhexyl Salucylate,BIS-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine,Alcohol Denat,Titanium Dioxide,Butyl Methoxydibenzoylmenthane,Drometrizole Trisiloxane,Styrene/Acrylates Copolymer,Dimethicone,Zea Mays Starch/Corn Starch,Propylene Glycol,Synthetic Wax,Diethylhexyl Butamido Triazone,Potassium Cetyl Phosphate,Aluminium Hydroxide,Ammonium Polyacryloydimethyltauramide/Ammonium Polyacryloydimethyl Taurate,Butyrospermium Parkii Butter/Shea Butter,Caprylyl Glycol,Disodium EDTA,Glyceryl Stearate,Hydroxypropyl Methylcellulose,Palmitic Acid,PEG-100 Stearate,PEG-8 Laurate,Stearic Acid,Tocopherol,Triethanolamine,,

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për La Roche Posay – Anthelios Dermo-Pediatrics Baby Lotion Set (SPF 50+)
 • Megi P.

  Shume i mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART