- 20%

La Roche Posay – Anthelios Age Correct (SPF 50) Tinted

(2 përshtypje mbi produktin)

2,960 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Anthelios Age Correct SPF 50 Tinted

La Roche-Posay Anthelios Age Correct Daily Care SPF 50 Tinted është një kujdes me ngjyrë për fytyrën që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës dhe korrigjimin e shenjave të plakjes të shkaktuara nga ekspozimi ditor UV, falë fotokorrektimit. Vepron në zvogëlimin e rrudhave dhe korrigjimin e njollave të errëta.

Falë Cellox-B3 TECH Kompleksi ditor i mbrojtjes (Mexoryl XL + Vitamina B3 & E + uji termal nga La Roche-Posay), ai ofron një veprim të trefishtë:

Mbrojtje e lartë: UVB / UVA.
Kufizon ngjitjen e grimcave të ndotjes në lëkurë.
Parandalon stresin oksidativ të shkaktuar nga ndotja dhe rrezet infra të kuqe.
Përbërësit e tij aktivë korrigjues (Acid i fragmentuar hialuronik + Phe-resorcinol + Niacinamide) plotësojnë formulën për efektivitetin kundër plakjes.
Tekstura e saj jo vajore lë një përfundim të mëndafshtë dhe lëkurë të hidratuar.

Përveç kësaj, përfshin 10% pigmente minerale për një mbulim të lartë për të ndihmuar në unifikimin e tonit të fytyrës dhe mbulimin e njollave.

Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni në mënyrë uniforme në të gjithë fytyrën tuaj.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për La Roche Posay – Anthelios Age Correct (SPF 50) Tinted
 • klodiana y. (blerës i verifikuar)

  Shume i pershtatshem ne perditshmeri. dhe ne sasi shume te vogel perhapet ne menyre uniforme.

 • Marjana M.

  Shumë efektiv, sidomos kur kombinohet me larësin dhe hidratantin Duo të të njëjtit brand. Është ideal për lëkurat akneike. I vetmi që më ka dhënë n efekt për shumë pak kohë pasi e kam përdorur, totalisht jashtë pritshmërive të mia. Kisha kohë që isha dorëzuar me aknet sepse dukej sikur asgjë smë jepte efekt.

  Dhe jeni fantastik me çmimet. ?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART