- 30%

Korff – White Silk trajtim uniformizues kundër njollave (SPF 50+)

4,564 Lekë

(White Silk Uniforming and Anti-Wrinkle Treatment SPF 50)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Korff – White Silk trajtim uniformizues kundër njollave (SPF 50+)

Krem fytyre me teksturë të butë që përthithet shpejt me veprim kundër njollave, anti-rrudhë dhe mbrojtës (SPF 50+). Prezenca e kompleksit zbardhues jep një efekt depigmentues që ndihmojnë në zbehjen e njollave dhe parandalojnë formimin e tyre. Veti hidratante, anti-rrudhë dhe anti-oksidante, rregullojnë pamjen e lëkurës duke e bërë atë homogjene. E përshtshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave.

Ideale si bazë make up.

 • Pa paraben
 • I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
 • I testuar për Nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur

Udhëzim për përdorim

Aplikojeni në mëngjes në lëkurë të larë e të tharë duke e masazhuar deri sa të përthithet. Për një trajtim më të mirë kundër njollave përdorni përpara Korff White Silk Serum.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Linja

White Silk

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

SPF

50+

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Diethylhexyl Carbonate, Octocrylene, Alcohol Denat., Cyclohexasiloxane, Dibutyl Adipate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butylene Glycol, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, PEG-10 Dimethicone, Niacinamide, Polymethyl Methacrylate, Kojic Acid, Sodium Chloride, Disteardimonium Hectorite, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, PEG-8, Sodium Lauroyl Glutamate, Lysine, Magnesium Chloride, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – White Silk trajtim uniformizues kundër njollave (SPF 50+)”

LART