- 30%

Korff – White Silk Face Localized Gel

2,702 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Korff – White Silk Face Localized Gel

Xhel lokal për fytyrën, me Spot Correct Complex dhe vitamin PP.

Ka efekt ndriçues të aftë për të zvogëluar intesitetin e e njollave kafe në fytyrë.

Tekstura e tij xhel aplikohet lehtësisht dhe absorbohet shpejt nga lëkura.

Udhëzime për përdorim

Aplikojeni produktin në mëngjes dhe në mbrëmje direkt mbi njollën derisa të përthithet plotësisht. Vazhdoni trajtimin për të paktën dy muaj dhe në bazë të rezultateve të arritura vazhdoni trajtimin edhe për 30 ditë të tjera.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua (Water), Alcohol denat., Glycerin, Tripropylene Glycol Citrate, Vaccinium myrtillus Fruit/Leaf Extract, Glycolic Acid, Hydroxyethylcellulose, Kojic Acid, Polyquaternium-10, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Arbutin, Saccharum officinarum (Sugar Cane) Extract, Citrus limon (Lemon) Fruit Extract, Citrus aurantium dulcis (Orange) Fruit Extract, Acer saccharum (Sugar Maple) Extract, Cucumis sativus (Cucumber) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Propylene Glycol, Sodium Metabisulfite, Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Disodium EDTA, Sodium Chloride, Sodium Acetate, Parfum (Fragranc

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – White Silk Face Localized Gel”

LART