- 20%

Korff – White Silk trajtim instensiv kundër njollave

4,256 Lekë

(White Silk Anti-Spot Intensive Treatment)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Serum për fytyrë me një teksturë të butë me veprim zbardhues dhe kundër njollave.
Prezenca e Kompleksit Zbardhues me acid glikolik ofron efekt depigmentues duke dhënë një pamje homogjene të lëkurës.

Ideale nëse kombinohet me kremin White Silk SPF 30.

Për të gjithë tipet e lëkurave.

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastër e të thatë. Për një trajtim më të kompletuar përdoreni në mëngjes para kremit White Silk SPF 30.

– Pa paraben
– I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
– I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Firma

Korff

Linja

White Silk

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – White Silk trajtim instensiv kundër njollave”

LART