- 20%

Korff – White Clay maskë me argjilë të bardhë

1,968 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Maskë fytyre me argjilë të bardhë, ideale për pastrimin e lëkurave mikse dhe të yndyrshme . Argjila e bardhë dhe dioksidi i Titaniumit përthithin tepricën e yndyrës dhe reduktojnë diametrin e poreve, zinku dhe Corallina Officinalis kanë veprim seborregullues, ndërkohë që mikroperlat reduktojnë shkëlqimin e lëkurës. Prezenca e ekstraktit të çajit jeshil garantojnë një veprim energjizues, ndërsa mentoli jep një ndjesi të këndshme freskie.

E indikuar për lëkura mikse dhe të yndyrshme.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni një ose dy herë në javë në lëkurë të pastruar dhe të thatë, duke shmangur zonën rreth syve dhe buzët. Për formulën e saj shumë të përqendruar rezultatet arrihen shpejt; është e mjaftueshme të lihet produkti të veprojë për 3 minuta dhe më pas të shplahet me ujë të ftohtë.

Pa paraben. Oil free.
E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
E testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Merkur dhe Palladium.

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – White Clay maskë me argjilë të bardhë”

LART