- 20%

Korff – Tonik hidratues delikat për lëkurë normale & të thatë

1,680 Lekë

(Ritual Care Delicate Re-hydrating Toner)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Locion me një aromë delikate që kompleton ritualin e përditshëm të pastrimit dhe e bën gati lëkurën për trajtimet e tjera

– Pa alkool
– Pa paraben
– Pa SLS/SLES
– I testuar dermatologjikisht

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Tonik hidratues delikat për lëkurë normale & të thatë”

LART