- 20%

Korff – Tonik balancues për lëkura normale & mikse

1,680 Lekë

(Ritual Care Rebalancing Astrigent Toner)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Falë prezencës të ujit të Hamamelis, rigjeneron lëkurën duke e tonifikuar atë dhe duke përfunduar  ritualin e pastrimit. Përgatit lëkurën për të marrë trajtimet e tjera plotësuese.

– Pa paraben
– I testuar dermatologjikisht

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Tonik balancues për lëkura normale & mikse”

LART