- 20%

Korff – Supreme redensifying and anti-wrinkle night cream

Original price was: 11,200 Lekë.Current price is: 8,960 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Trajtim ekskluziv anti-age që lufton efektivisht shenjat e plakjes. Prezenca e XL-Peptideve ndihmon në reduktimin e rrudhave dhe jep tonicitet lëkurës. Tekstura e plotë ushqen në thellësi lëkurën gjatë natës duke e lënë të butë dhe të mëndafshtë në prekje.

Aplikojeni në darkë në fytyrë të pastruar e të thatë duke e masazhuar me lëvizje rrethore.

– Pa paraben
– I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
– I testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur

Firma

Korff

Linja

Supreme

Mosha

50+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Supreme redensifying and anti-wrinkle night cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART