- 20%

Korff – Supreme redensifying and anti-wrinkle eye contour cream

7,840 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Trajtim i plotë dhe ekskluziv kundër moshës specifik për zonën rreth syve. Falë prezencës së XL-peptideve dhe një filleri optik rrudhat shtrihen dhe reduktohen, ndërsa përbërës specifik aktivë reduktojnë qeskat dhe rrathët e zinj.

Aplikoni një sasi të vogël produkti poshtë syve një ose dy herë në ditë.

– Pa parfum
– Pa paraben
– I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
– I testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur

Firma

Korff

Linja

Supreme

Mosha

40+

Forma

Vazo

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Supreme redensifying and anti-wrinkle eye contour cream”

LART