- 30%

Korff – Sun Secret Xhel trupi pas diellit

2,443 Lekë

(Sun Secret After Sun Body Gel 200ml)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Korff – Sun Secret Xhel trupi pas diellit

Xheli i trupit pas diellit, është një xhel transparent, shumë i freskët dhe i këndshëm për tu aplikuar në trup pas ekspozimit në diell.  Acidi Hialuronik, Aloe Vera, Allantoina, DNA Safe Complex dhe Pantenoli i japin produktit veti hidratuese, rigjeneruese dhe zbutëse që e lënë lëkurën e trupit të freskët dhe të relaksuar. Jo i ngjitshëm, përthithet shpejt me një aromë delikate.

Pa paraben dhe pa derivate të grurit.

Pa ngjyrues

I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht

I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur dhe Paladium.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Sasia

200ml

Aqua (Water), Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, C12-13 Pareth-9, Glycerin, Panthenol, Aloe barbadensis Leaf Juice, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Pisum sativum (Pea) Extract, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Xhel trupi pas diellit”

LART