- 20%

Korff – Sun Secret Xhel mbrojtës i fytyrës (SPF 50+)

3,024 Lekë

(KORFF Sun Secret Protective Face Gel SPF 50+)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Xheli mbrojtës i fytyrës SPF 30 (mbrojtje shumë e lartë) është një xhel krem i lehtë, i freskët, i butë, aplikohet me lehtësi dhe është lehtësisht i parfumuar. I formuluar me një bashkim të filtrave fizik dhe kimik, i garanton lëkurës mbrojtjte nga rrezet e spektrit UVB/UVA dhe parandalon foto-plakjen.

I pasuruar me DNA Safe Complex, acid hialuronik, aloe vera, allantoina dhe pantenol, i jep lëkurës komfort dhe hidratim gjatë ekspozimit në diell.
Rezistent ndaj ujit.
Pa paraben dhe derivate të grurit.
Pa ngjyrues.
Jo komedogjenik.
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe palladium.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Xhel mbrojtës i fytyrës (SPF 50+)”

LART