- 20%

Korff – Sun Secret Vaj i thatë për trupin dhe flokët SPF 30

2,240 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Vaj i thatë me mbrotje të lartë nga dielli për trupin dhe flokët me përbërës aktiv ushqyes dhe hidratant.

Mbron nga rrezet e diellit, rëra, kripa, era dhe klori.
Rezistent ndaj ujit.
Pa paraben dhe kolorant.
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
I testuar për Nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

SPF

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Vaj i thatë për trupin dhe flokët SPF 30”

LART