- 30%

Korff – Sun Secret Vaj për flokët dhe trupin (SPF 30)

(1 përshtypje mbi produktin)

2,555 Lekë

(Sun Secret Body and Hair Spray Oil SPF 30)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff – Sun Secret Vaj për flokët dhe trupin (SPF 30)

Vaj i thatë me mbrojtje të lartë nga dielli për trupin dhe flokët. I lehtë, lehtësisht me arome që përthithet shpejt, kombinon mbrojtje të lartë me ushqyes aktivë, të cilët hidratojnë lëkurën dhe ruajnë bukurinë e flokëve. Mbron trupin dhe flokët kundër veprimit të rrezeve të diellit, rërës, erës, kripës dhe klorit. Forcon nxirjen duke i dhënë lëkurës një efekt me shkëlqim dhe i bën flokët të butë. Rezistent ndaj ujit.

 • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
 • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur dhe Paladium.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni ne trup dhe floke te pakten 30minuta para ekspozimit ne diell, riaplikojeni shpesh.

Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

SPF

30

Alcohol Denat, Cyclopentasiloxane, Propane, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Dibutyl Adipate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylpentanediol/Adipic Acid/Glycerin Crosspolymer, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Tocopheryl Acetate, BHT, Aqua (Water), Butane, Dihydroxy Methylchromonyl Palmitate, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Korff – Sun Secret Vaj për flokët dhe trupin (SPF 30)
 • (blerës i verifikuar)

  Ky vaj trupi, eshte amazing. ka nje arome fantastike dhe tekstura vajore eshte totalisht e paperfillshme, sapo e aplikon thahet dhe perthithet nga lekura shume shpejt. pervec kesaj cmimi qe e perfitova me zbritje dhe shpejtesia ne dergesen jane plus per Farmacity-n. ne paketim kisha dhe nje dhurate nga farmacia. thank you

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART