- 20%

Korff – Sun Secret Ujë Abronzues

(3 përshtypje mbi produktin)

2,072 Lekë

(Super Bronzing Sun Face and Body Water)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff Sun Secret Ujë super nxirës është një spraj i freskët, i lehtë dhe lehtësisht i absorbueshëm, i përshtashëm për ti dhënë një nxirje të lehtë fytyrës dhe trupit. Formula inovative me kompleksin DNA-SAFE ruan bukurinë e lëkurës dhe parandalon plakjen. Për më tepër në sajë të përbërësit Melanobronze 2% stimulon prodhimin e melaninës edhe pa ekspozim në diell, duke shpejtuar dhe intensifikuar nxirjen. Lëkura merr një ngjyrë të kaftë uniforme në pak ditë. Për fototipet e errëta ose të mesme me lëkurë të mësuar nga dielli. Pa filtra solare.

 • Pa paraben
 • I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht
 • I testuar për Nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur
0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 3.6
  vlerësime
 • 5 Yje
  20%
  4 Yje
  20%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  20%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Korff – Sun Secret Ujë Abronzues
 • Lorela N. (blerës i verifikuar)

  Perfekte

 • . (blerës i verifikuar)

  Ishte shum i mir, dhe nje mbrojetej te shkelqyer ndaj rrezevetediellit

 • . (blerës i verifikuar)

  Produktin e mora per efektin nxires qe ofron. E pelqej per hidratimin butesin dhe aromen e mire qe i le lekures por nuk me dha efektin nxires.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART