Korff – Sun Secret Sun Protection pudër kompakte SPF 50+

(Sun Secret Sun Protection Compact Foundation SPF 50+)

3 nuanca: ambre, sun kissed, tanned

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Korff Sun Secret pudër kompakte SPF 50+ është një trajtim make up me një mbulim natyral si dhe jep mbrojtje të lartë nga dielli. Formula inovative, me DNA-Safe Complex mbron fytyrën nga rrezatimi diellor, ndalon foto-plakjen, parandalon rrudhat dhe minimizon krijimin e njollave. E përshtatshme për lëkurat çelëta dhe të ndjeshme.

– Rezistent ndaj ujit
– Vetëm filtra fizik
– Pa konservues
– Jo komedogjenik
– I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht
– I testuar për Nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Pudër

Sasia

9g

SPF

50+

Nuanca

[1] Ambre, [2] Sun kissed, [3] Tanned

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Sun Protection pudër kompakte SPF 50+”

LART