- 40%

Korff – Sun Secret Locion trupi mbrojtës ndaj diellit (SPF 30)

1,890 Lekë

(Sun Secret Sun Lotion SPF 30)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff – Sun Secret Locion trupi mbrojtës ndaj diellit (SPF 30)

Korff Sun Secret locion mbrojtës dhe anti-age me SPF 30 (mbrojtje e lartë) është një emulsion fluid me një teksturë të lehtë, të mëndafshtë dhe lehtësisht të absorbueshme, e përshtatshme për të mbrojtur trupin nga ekspozimi në diell. Formula inovative, me DNA-Safe Complex dhe SPF 30 mbron lëkurën nga rrezatimi diellor, ndalon foto-plakjen dhe hidraton lëkurën. Lëkura është  e hidratuar dhe merr një nxirje të bukur. Për fototipet e hapura ose të mesme në rast ekspozimi të gjatë në diell.

– Rezistent  ndaj ujit

– Vetem filtra fizik

– Pa konservues

– Jo komedogjenik

– I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht

– I testuar për Nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur

Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

SPF

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Locion trupi mbrojtës ndaj diellit (SPF 30)”

LART