- 40%

Korff – Sun Secret stick per zonat delikate (SPF 50+)

1,470 Lekë

(Sun Secret Sensitive Areas Sun Stick SPF 50+)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

E përshtatshme për mbrojtjen e zonave më të ndjeshme të trupit si konturi i syve, hunda, balli, nishanet dhe shenjat. Për lëkura të ndjeshme dhe shumë të çelëta.

– Rezistent  ndaj ujit

– Vetëm filtra fizik

– Pa konservues

– I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht

– I testuar për Nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur

Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

2ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret stick per zonat delikate (SPF 50+)”

LART