- 20%

Korff – Sun Secret Spray Oil Dry Touch (SPF 50+)

3,136 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff – Sun Secret Spray Oil Dry Touch (SPF 50+)

Spray mbrojtës praktik, i freskët, i padukshëm dhe në prekje i thatë. Kompleksi i tij filtrues garanton një mbrojtje me spektër të gjerë UVB/UVA dhe parandalon foto-plakjen. E pasuruar me kompleksin DNA Safe Complex, jep rehati dhe elasticitet të lëkurës së ekspozuar ndaj diellit. Rezistent ndaj ujit.

 • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
 • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Merkur dhe Paladium.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në trup të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell, riaplikojeni shpesh.

Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Spray Oil Dry Touch (SPF 50+)”

Isobutane, Alcohol Denat., C12-15 Alkyl Benzoate, Propane, Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Trimethylpentanediol / Adipic Acid / Glycerin Crosspolymer, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Aqua ( Water), Butane, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Pisum sativum (Pea) Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Eriodictyon californicum Flower / Leaf / Stem Extract, BHT, Phenoxyethanol, Sodium Citrate, Parfum (Fragrance).

The list of ingredients is constantly updated. Please refer to the ingredients on the packaging.

LART