- 40%

Korff – Sun Secret Spray Body Lotion (SPF 50+)

2,352 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Korff – Sun Secret Spray Body Lotion SPF 50+

Emulsion i lehtë spray, me aromë të freskët, qetësuese, e të këndshme. Me një kompleks filtrash që siguron një mbrojtje të gjerë UVB/UVA të lëkurës dhe parandalon foto-plakjen. I pasur me kompleksin  e sigurtë të ADN-së, i jep qetësi dhe elasticitet lëkurës së ekspozuar ndaj diellit.

Rezistent ndaj ujit, pa ngjyra, i testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Rezulatet klinike:

 • Hidraton deri në+16,7% më shumë lëkurën tuaj

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni spray-n në të gjithë trupin të paktën 30 minuta përpara se të dilni në diell. Përsëriteni shpesh.

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

SPF

50+

Dimethyl Ether, Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Diethylhexyl Carbonate, Octocrylene, Alcohol Denat., Cyclohexasiloxane, Dibutyl Adipate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Butylene Glycol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, PEG-10 Dimethicone, Polymethyl Methacrylate, Sodium Chloride, Disteardimonium Hectorite, Glyceryl Stearate, Dimethiconol, PEG-8, Glycerin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Pisum sativum (Pea) Extract, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Spray Body Lotion (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART