- 30%

Korff – Sun Secret Serum hidratues pas dielli

2,450 Lekë

(Sun Secret After Sun Face Drops)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Korff – Sun Secret Serum me pika hidratues pas dielli

Korff Sun Secret  serum pas dielli është një trajtim pas dielli me veti hidratuese dhe anti rrudhë. Formula inovative me kompleksin DNA-Safe, e ruan bukurinë e lëkurës, parandalon plakjen hidraton dhe rigjeneron qelizat e dëmtuara nga dielli. Lëkura rigjen komfortin, duke e mbajtur ngjyrën uniforme dhe më gjatë. Për të gjitha tipet e lëkurave.

 • Pa paraben
 • I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht
 • I testuar për Nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur
0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua (Water), Glycereth-26, Glycerin, Pentylene Glycol, Methyl Gluceth-10, PEG/PPG-14/4 Dimethicone, PEG/PPG-17/6 Copolymer, C12-13 Pareth-9, Glyceryl Polyacrylate, Allantoin, Pisum sativum (Pea) Extract, Phragmites kharka Extract, Poria cocos Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Butylene Glycol , Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Serum hidratues pas dielli”

LART