- 20%

Korff – Sun Secret Krem për sy dhe buzë (SPF 30)

2,800 Lekë

(Sun Secret Eye Contour and Lip Sun Cream SPF 30)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Emulsion i butë me mbrojtje të lartë specifike për zonën rreth syve dhe buzët. Mbron nga rrezatimi diellor dhe hidraton lëkurën duke parandaluar rrudhat. Për lëkurat  e çelëta dhe të ndjeshme. Ideale për parandalimin e njollave në lëkurë.

– Rezistent ndaj ujit

– Vetëm filtra fizik

– Pa konservues

– I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht

– I testuar për Nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur

Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

SPF

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Krem për sy dhe buzë (SPF 30)”

LART