- 30%

Korff – Sun Secret Krem fytyre (SPF 30)

(1 përshtypje mbi produktin)

2,107 Lekë

(Sun Secret Fluid Sun Cream Protective & Anti-age SPF 30)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff – Sun Secret Krem fytyre (SPF 30)

Emulsion me një teksturë të lehtë, e përshtashme për të mbrojtur lëkurën e fytyrës ndaj ekspozimit në diell (SPF 30) Formula inovative, me DNA-Safe Complex mbron fytyrën nga rrezatimi diellor, ndalon foto-plakjen, parandalon rrudhat dhe hidraton lëkurën. E përshtatshme për lëkurat çelëta dhe të ndjeshme dhe fototipin mesatar në rast qëndrimi të gjatë në diell.

– Rezistent  ndaj ujit

– Vetëm filtra fizik

– Pa konservues

– Jo komedogjenik

– I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht

– I testuar për Nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

30

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Korff – Sun Secret Krem fytyre (SPF 30)
 • (blerës i verifikuar)

  Teksture e lehte dhe shume hidratuese. Aspk ngjitese ne fytyre, e rekomandoj.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART