- 40%

Korff – Sun Secret Krem fytyre matt (SPF 50+)

(2 përshtypje mbi produktin)

2,268 Lekë

(Sun Secret Sensorial Matt Fluid Sun Cream SPF 50+)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff Sun Secret Sensorial-Matt Fluid krem dielli, mbrojtës dhe anti-age me SPF 50+ (mbrojtje shumë e lartë) është një emulsion me teksturë të lehtë dhe prekje pudre, e indikuar për të mbrojtur të gjithë tipet e lëkurave sidomos për ato që duan të evitojnë një fytyrë që shkëlqen. Formula inovative, me DNA-Safe Complex dhe përbërësve aktivë matifikues mbron fytyrën nga rrezatimi diellor, ndalon foto-plakjen, parandalon rrudhat dhe hidraton lëkurën. E përshtatshme për lëkura normale mikse dhe të yndyrshme.

– Rezistent  ndaj ujit

– Vetëm filtra fizik

– Pa konservues

– Jo komedogjenik

– I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht

– I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur

 

Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Korff – Sun Secret Krem fytyre matt (SPF 50+)
 • (blerës i verifikuar)

  Nje nga kremerat me te mire mbrojtes qe kam perdorur. Ideal per lekurat e yndyrshme. Ka nje efekt mat dhe nuk yndyroset fare gjate gjithe dites.

 • Nje nga kremrat me mbrojtje me te mire qe kam perdorur..vetem se me farmacit abuzohet shume me cmimin

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART