- 30%

Korff – Sun Secret Fluid mat (SPF 30)

(1 përshtypje mbi produktin)

2,422 Lekë

(Sun Secret Face Fluid Matt Effect)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff – Sun Secret Krem fytyre mat (SPF 30)

Korff Sun Secret Matt Fluid krem dielli, mbrojtës dhe anti-age me SPF 30 ( është një emulsion me teksturë të lehtë dhe prekje pudre, i indikuar për të mbrojtur të gjithë tipet e lëkurave sidomos për ato që duan të evitojnë shkëlqimin. Formula inovative, me DNA-Safe Complex dhe përbërës aktiv matifikues mbron fytyrën nga rrezatimi diellor, ndalon foto-plakjen, parandalon rrudhat dhe hidraton lëkurën. E përshtatshme për lëkura normale mikse dhe të yndyrshme.

 • Rezistent  ndaj ujit
 • Vetëm filtra fizik
 • Pa konservues
 • Jo komedogjenik
 • I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastër 30 minuta para ekspozimit në diell. Përhapeni produktin me lëvizje të shpejta deri në përthithjen e plotë. Përsëriteni aplikimin disa herë gjatë ditës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50 ml

SPF

30

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Korff – Sun Secret Fluid mat (SPF 30)
 • (blerës i verifikuar)

  krem perfekt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART