- 40%

Korff – Sun Secret Anti-Spot Fluid (SPF 50+)

2,268 Lekë

Korff  Sun Secret Fluid kundër njollave (SPF 50+)

Përshkrimi i Produktit

Korff  Sun Secret Anti-Spot Fluid (SPF 50+)

Fluid kundër njollave me SPF 50+ (mbrojtje shumë e lartë) me një teksturë të butë, të mëndafshtë dhe aromë të lehtë. Filtrat UVB dhe UVA dhe Vitamina PP mbrojnë lëkurën nga fotoplakja dhe parandalojnë njollat në lëkurë. Kompleksi Antiox ndalon formimin e radiakleve të lira.

 • Rezistent ndaj ujit
 • Pa ngjyrues dhe derivate të grurit. Jo komedogjenik.
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Rezulatet klinike:

 • Sipërfaqja e rrudhave reduktohet deri në -45.4%
 • Numri i rrudhave reduktohet deri në – 28.4%

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastër 30 minuta para ekspozimit në diell. Përhapeni produktin me lëvizje të shpejta deri në përthithjen e plotë. Përsëriteni aplikimin disa herë gjatë ditës.

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Polyester-7, Glycerin, Polymethyl Methacrylate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Silica, Titanium Dioxide (nano), Polysilicone-11, Tocopheryl Acetate, Squalane, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hydroxyethylcellulose, Alumina, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-8, Polyhydroxystearic Acid, Hydrogen Dimethicone, Tocopherol, Polygonum aviculare Extract, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Palmitate, Polysorbate 60, Xanthan Gum, Sorbitan Isostearate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Anti-Spot Fluid (SPF 50+)”

LART