- 20%

Korff – Sun Secret Krem fytyre mbrojtës nga dielli (SPF 50+)

2,576 Lekë

(Sun Secret Fluid Sun Cream SPF 50+)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Emulsion me një teksturë të lehtë, e përshtashme për të mbrojtur lëkurën e fytyrës ndaj ekspozimit në diell. Formula inovative, me DNA-Safe Complex mbron fytyrën nga rrezatimi diellor, ndalon foto-plakjen, parandalon rrudhat dhe hidraton lëkurën. E përshtatshme për lëkurat e çelëta dhe të ndjeshme. E indikuar për parandalimin e njollave.

 • Rezistent ndaj ujit
 • Vetëm filtra fizik
 • Pa konservues
 • Jo komedogjenik
 • I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht
 • I testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Krem fytyre mbrojtës nga dielli (SPF 50+)”

LART