- 40%

Korff – Sun Secret Face Stick (SPF 50+)

2,268 Lekë

Krem mbrojtes ndaj diellit në formë stick me SPF50+

In stock

Përshkrimi i Produktit

Korff Sun Secret Face Stick SPF 50+

Stick me SPF 50+ me një teksturë të lehtë që lë një shtresë transparente në lëkurë. I pasur me kompleksin e ADN Safe dhe Centella Asiatica, ka një efikasitet hidratues dhe anti-plakje në lëkurë. E përshtatshme për mbrojtjen e zonave më të ndjeshme të fytyrës si konturi i syve,hunda balli, nishanet dhe shenjat. Mund të përdoret dhe për lekura të ndjeshme dhe më të çelëta.

Rezulatet klinike:

 • Hidraton dëri në +25% më shumë lëkurën tuaj.
 • Rrit  elasticitetin dëri në +22% më shumë.

*Rezistent ndaj ujit. Pa derivate gruri. Jo komedogjenik. Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni Stick-un në fytyrën e pastruar, të paktën 30 minuta përpara ekspozimit në diell. Përhapeni produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht. Përsëriteni aplikimin e produktit shpesh gjatë gjithë ditës.

Firma

Korff

Mosha

25+

Forma

Stick

Sasia

25ml

Coco-Caprylate/Caprate, Dicaprylyl Carbonate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Dibutyl Lauroyl Glutamide, Ethylhexyl Triazone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Dibutyl Ethylhexanoyl Glutamide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Parfum (Fragrance), Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, Tocopherol, Centella Asiatica Leaf Extract, CI 61565 (Green 6).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Face Stick (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART