- 25%

Korff – Sun Secret Face Stick (SPF 30)

2,617.50 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Korff – Sun Secret Face Stick SPF 30

Stick me SPF 30 (Mbrojtje e lartë) me një teksturë të lehtë që lë një shtresë transparente në lëkurë. I pasur me kompleksin e ADN Safe dhe Centella Asiatica, ka një efikasitet hidratues dhe anti-plakje në lëkurë.

Rezistent ndaj ujit. Pa derivate gruri. Jo komedogjenik. Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni Stick-un në fytyrën e pastruar, të paktën 30 minuta përpara ekspozimit në diell. Përhapeni produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht. Përsëriteni aplikimin e produktit shpesh gjatë gjithë ditës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

25+

Forma

Stick

Sasia

25ml

Coco-Caprylate/Caprate, Dicaprylyl Carbonate, Dibutyl Lauroyl Glutamide, Dibutyl Ethylhexanoyl Glutamide, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylhexyl Butamido Triazone, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Parfum (Fragrance), Tocopherol, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, Centella Asiatica Leaf Extract, CI 61565 (Green 6).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Face Stick (SPF 30)”

LART