- 40%

Korff – Sun Secret Face Fluid (SPF 15)

1,806 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Korff – Sun Secret Face Fluid SPF 15

Kremi fluid për fytyrën me SPF 15 (Mbrojtje mesatare) ka një strukturë të butë, të mëndafshtë, me aromë të lehtë dhe qetësuese. Filtrat UVB dhe UVA mbrojnë lëkurën nga foto-plakja dhe Kompleksi Antiox pengon formimin e radikaleve të lira. Produkt rezistent ndaj ujit, pa ngjyrues apo derivate të grurit. Jo komedogjenik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni kremin në fytyrë të pastër të paktën 30 minuta përpara ekspozimit në rrezet e diellit. Përhapeni produktin me lëvizje të shpejta në fytyrë deri në një përthithje të plotë. Përsëriteni aplikimin shpesh gjatë ditës.

Firma

Korff

Mosha

25+

Forma

Tubet me pompë

Sasia

50ml

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Dimethicone, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polyester-7, Glycerin, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Polymethyl Methacrylate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Silica, Titanium Dioxide (nano), Polysilicone-11, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Tocopheryl Acetate, Hydroxyethylcellulose, Alumina, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-8, Polyhydroxystearic Acid, Hydrogen Dimethicone, Polysorbate 60, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Sorbitan Isostearate, Polygonum aviculare Extract, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Palmitate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Face Fluid (SPF 15)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART