- 30%

Korff – Sun Secret Air Ultralight Face Fluid (SPF 50+)

2,646 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff – Sun Secret Face Air Fluid SPF 50+

Sun Secret Air Ultralight Face Fluid SPF 50+  (me mbrojtje shumë të lartë) ka një teksturë ultra të lehtë, që përthithet shpejt. Formula e tij është krijuar në mënyrë efektive për të hidratuar dhe luftuar plakjen e lëkurës. I pasur me kompleksin DNA Safe Complex, mbron dhe ruan bukurinë e lëkurës, shmang procesin e foto-plakjes dhe parandalon shfaqjen e rrudhave. Rezistent ndaj ujit.

Produkt i testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Me një teksturë tepër të lehtë. Pa ngjyrosje dhe derivate gruri. Jo komedogjenik.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni përpara përdorimit. Aplikojeni produktin në mënyrë të njëtrajtshme të paktën 30 minuta përpara ekspozimit në diell. Përsëriteni aplikimin disa herë gjatë ditës. Vetëm për përdorim të jashtëm. Nëse produkti ju hyn në sy, shpëlajeni tërësisht me ujë të bollshëm . Mbajeni produktin siç duhet, të mbyllur dhe larg nxehtësisë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

25+

Forma

Shishe

Sasia

50ml

SPF

50+

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Di- caprylyl Carbonate, Alcohol Denat., Butyl Methoxydibenzoylnnethane, Ethylhexyl Salicylate, Dimethico- ne, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Undecane, Silica, Coco-Capryla- te, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphe- nol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Hydrogena- ted Vegetable Oil, Tridecane, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Betai¬ne, Sodium Chloride; Citrullus la- natus (Watermelon) Fruit Extract, Bisabolol, Helianthus annuus (Sun- flower) Seed Oil, Eriodictyon cali- fornicum Flower/Leaf/Stem Extract, Pisum sativum (Pea) Extract, Di- methicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, lsoceteth-10, Butylene Glycol, BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Di- sodium EDTA, Sodium Citrate, Phe- noxyethanol, EthyIhexyIglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzo- ate, Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Air Ultralight Face Fluid (SPF 50+)”

LART