- 30%

Korff – Sun Secret Air Ultralight Face Fluid (SPF 30)

(1 përshtypje mbi produktin)

2,422 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff – Sun Secret Air Ultralight Face Fluid (SPF 30)

Sun Secret Air Ultralight Face Fluid SPF 30 (me mbrojtje të lartë) ka një teksturë ultra të lehtë, që përthithet shpejt. Formula e tij është krijuar në mënyrë efektive për të hidratuar dhe luftuar plakjen e lëkurës. I pasur me kompleksin DNA Safe Complex, mbron dhe ruan bukurinë e lëkurës, shmang procesin e foto-plakjes dhe parandalon shfaqjen e rrudhave. Rezistent ndaj ujit.

Produkt i testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Me një teksturë tepër të lehtë. Pa ngjyrosje dhe derivate gruri. Jo komedogjenik.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni përpara përdorimit. Aplikojeni produktin në mënyrë të njëtrajtshme të paktën 30 minuta përpara ekspozimit në diell. Përsëriteni aplikimin disa herë gjatë ditës. Vetëm për përdorim të jashtëm. Nëse produkti ju hyn në sy, shpëlajeni tërësisht me ujë të bollshëm . Mbajeni produktin siç duhet, të mbyllur dhe larg nxehtësisë.

Firma

Korff

Mosha

25+

Forma

Shishe

Sasia

50ml

SPF

30

Aqua (Water), C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Alcohol De- nat., Glycerin, Dimethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Coco-Ca- prylate, PEG-30 Dipolyhydroxystea- rate, Silica, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Undeca- ne, Hydrogenated Vegetable Oil, Ethylhexyl Triazone, Cetyl PEG/P- PG-10/1 Dimethicone, Tridecane, Betaine, Sodium Chloride, Citrul- lus lanatus (Watermelon) Fruit Ex- tract, Bisabolol, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Ex- tract, Pisum sativum (Pea) Extract, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite: Propylene Carbonate, lsoceteth-10, Butylene Glycol, BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Di- sodium EDTA, Sodium Citrate, Phe- noxyethanol, EthyIhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzo- ate, Parfum (Fraqrance)

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Korff – Sun Secret Air Ultralight Face Fluid (SPF 30)
 • shume i mire, korff ka edhe versionin tjeter ne tubet te gjate ,ai fluido antiage ose fluido matt. Konsistence kremoze jo e trashe,perthithet nga lekura shume shpejt, nuk le ngjyre te bardhe pas aplikimit.
  Arome e kendshme e lehte.
  nice

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART