- 30%

Korff – Sun Repair Soothing Face Fluid (Spf 50+)

2,744 Lekë

Krem për fytyrën qetesues dhe mbrojtës gjatë ekspozimit në diell

Përshkrimi i Produktit

Korff Sun Repair Soothing Face Fluid (Spf 50+)

Emulsion me një teksturë të lehtë, e përshtatshme për të mbrojtur lëkurën e fytyrës ndaj ekspozimit në diell.

Formula inovative me DNA-safe Complex mbron fytyrën nga rrezatimi diellor, ndalon foto-plakjen, parandalon rrudhat dhe hidraton lëkurën. I përshtatshëm për lekurat e çelëta dhe të ndjeshme dhe fototipin mesatar në rast qëndrimi të gjatë në diell.

 • Ofron mbrojtje shumë të lartë nga dielli për fytyrën.
 • Indikohet për mbrojtjen e lëkurës së ndjeshme nga dielli.
 • Kryen një veprim antioksidant në lëkurë.
 • Qetëson lëkurën e irrituar, pas 10 sekondash aktivizon mbrojtjen në fytyrë.
 • Mbron nga drita blu.

Udhëzime mbi përdorimin 

Aplikoni një sasi të vogël produkti në fytyrë përpara ekspozimit në rrezet e diellit.

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Sasia

40 ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Repair Soothing Face Fluid (Spf 50+)”

Aqua (Water), Di- butyl Adipate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylhexyl Carbonate, Butyloctyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazo- ne, Isononyl Isononanoate, Silica, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Diethyla- mino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polyester-7, Methylpropanediol, Neo- pentyl Glycol Diheptanoate, Arachidyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Steareth-21, Hydrogenated Vegetable Oil, Pentylene Glycol, Behenyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Hydroxyacetopheno- ne, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Tocopheryl Acetate, Arachidyl Gluco- side, Physalis Angulata Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Xanthan Gum, Tetrasodium Glutamate Dia- cetate, Lactic Acid, Glucosylrutin, Bi- sabolol, Disteardimonium Hectorite, Lactobacillus/Rice Ferment Filtrate, Propylene Carbonate, Phenylpropanol, Isoquercitrin, Sodium Benzoate

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART