Zbritje

Korff – Smoothing Base

3,136 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Produkt ekskluziv me ndjeshmëri të theksuar. Formula e saj shumë inovative është e pasur me Acid Hialuronik, Vitaminë E dhe principe aktive me efekt soft focus. Teksturë e butë dhe e mëndafshtë.

 • Zbut lëkurën
 • Matifikon dhe bën uniforme lëkurën
 • Minimizon imperfeksionet në lëkurë
 • Zbeh mikro-rrudhat
 • Ndihmon qëndrueshmerinë e make-up

Rezultati: Make up është i qëndrueshëm  për shumë orë.

 • Pa parfum
 • I testuar dermatologjikisht
 • Jo komedogjenik
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

30ml

Ngjyra

Nude, peche, vert

Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Talc, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Ethylene Brassylate, Bidens Pilosa Extract, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogen Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Silica Dimethyl Silylate, Octadecenedioic Acid, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol, BHT , CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides).

L’elenco degli ingredienti viene costantemente aggiornato. Vi invitiamo a far riferimento agli ingredienti riportati sulle confezioni.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Smoothing Base”

LART