Korff – Slim EyeBrow Pencil

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Korff – Slim EyeBrow Pencil

Laps i hollë, preçiz, i lehtë për t’u përhapur.

 • Formula, e pasuruar me Acid Hyaluronik dhe Vitaminë E, e bën të përshtatshme për lëkura sensitive
 • I papërshkueshëm nga uji
 • Teksturë e butë që zgjat gjatë
 • Pa aromë
 • I testuar dermatologjikisht.

Rezultate:

Vetulla të definuara dhe dizenuara  në mënyrë perfekte, natyrale dhe të qëndrueshme.

 

 

Info. Shtesë

Firma

Korff

Sasia

0.09 g

Nuanca

01, 02, 03

Diisostearyl Malate, Triethylhexanoin, C20-40 Acid, C20-40 Alcohols, Polyethylene, Synthetic Wax, Glyceryl Behenate / Eicosadioate, Ethylene / Propylene Copolymer, Ethylcellulose, Boron Nitride, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, PalmPymerylate, Ascorbos Tym , Sodium Hyaluronate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), Mica.

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packaging.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Slim EyeBrow Pencil”

LART