- 20%

Korff – Purifying Serum matifikues dhe purifikues

4,320 Lekë

(Mattifying and Refiner Face Serum 30ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Serum i butë, i freskët, i lehtë dhe që përthithet shpejt.

I përshtatshëm si një trajtim ribalancues anti-rrudhë për lëkurat e kombinuara dhe të yndyrshme.
Produkti është i pasur me Lactococcus lactis dhe një Prebiotik për të mbështetur ekosistemin normal të lëkurës dhe balancën hidrolipidike. Vitamina B3, Polyporus officinalis dhe pudrat matifikuese ndihmojnë në normalizimin e prodhimit të yndyrës, reduktimin e diametrit të poreve dhe përthithjen e yndyrës së tepërt. Ekstrakti i shegës favorizon hidratimin, ndërsa ekstrakti i orizit ka efekt rigjenerues dhe kundër moshës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar me një masazh të lehtë. Për një rezultat më të mirë aplikojeni para Korff Purifying face cream.

 • Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
 • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur dhe Paladium.
Firma

Korff

Linja

Purifying

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol, Caprylic / Capric Triglyceride, Diethylhexyl Carbonate, Isononyl Isononanoate, Niacinamide, Polyglyceryl-6 Distearate, Nylon-6/12, Lactococcus Ferment Lysate, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Euphorbia cerifera Cera [Euphorbia cerifera ( Candelilla) Wax], Silica, Jojoba Esters, Tocopheryl Acetate, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Beeswax, Potassium Cetyl Phosphate, Carbomer, Punica granatum Fruit Extract, Xanthan Gum, Fomes officinalis (Mushroom) Extract, Lactic Acid, Sodium Chloride, Oryza sativa (Rice) Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Purifying Serum matifikues dhe purifikues”

LART