- 30%

Korff – Purifying NC-DG Face Serum

4,067 Lekë

Sërum purifikues për lëkurë të yndyrshme dhe me njolla.

Përshkrimi i Produktit

Korff Purifying NC-DG Face Serum

Trajtimi me serumin purifikues të Korff i cili kombinon Niacinamide 4% me Dipotasium Glicyrhizate 5% synon të reduktoj prodhimin e tepërt të sebumit dhe shkëlqimin e tepërt në lëkurën tuaj. Minimizon poret e dukshme dhe pengon formimin e imperfeksioneve. Zvogëlon zonat e pigmentuara duke i dhënë lëkurës tuaj një pamje të njëtrajshme, të unifikuar, pa njolla.

Korff ndihet përgjegjës dhe i përfshirë në procesin e ndryshimit që po ndodh në sektorin e paketimit drejt një qëndrueshmërie më të madhe. Paketimi është bërë tërësisht me ambalazh miqësor ndaj mjedisit, pasi është plotësisht i riciklueshëm me procesin aktual të klasifikimit dhe riciklimit.

*Pa derivate gruri. E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.

Rezulatet klinike

 • Redukton shkëlqimin e lëkurës deri në – 5.1%
 • Redukton sekretimin e yndyrnave deri në -14.5%
 • Redukton pigmentimet e lëkurës deri në -6.2%

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni para perdorimit. Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë shumë të pastër dhe të thatë.

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua (Water), Butylene Glycol, Glycereth-26, Niacinamide, Glycerin, Morinda Citrifolia Callus Culture Lysate, Dipotassium Glycyrrhizate, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water, Barosma Betulin Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria ) Flower Extract, Lactic Acid, Gluconolactone, Calcium Gluconate; C12-13 Pareth-9, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate; Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance).
*The list of ingredients is constantly updated. Please refer to the ingredients listed on the packaging.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Purifying NC-DG Face Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART