- 20%

Korff – Purifying krem matifikues, ribalancues dhe antiage

4,320 Lekë

(Purifying Antiaging, Mattifying and Rebalancing Face Cream 50ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Krem-xhel me një teksturë shumë të lehtë, e ngjashme me një sorbeto. E përshtatshme si trajtim kundër plakjes, riekuilibrues për lëkurat mikse dhe të yndyrshme.

Produkti është i pasur me Lacctococcus Lactis dhe një Prebiotik si mbështetës të ekosistemit normal të lëkurës dhe ekuilibrit të barrierës hidrolipidike. Vitamina B3, Polyporus officinalis dhe pluhurat matifikues kontribuojnë në normalizimin e prodhimit të yndyrës, reduktimin e diametrit të poreve dhe përthithjen e yndyrës së tepërt. Ekstrakti i shegës favorizon hidratimin, ndërsa ekstrakti i orizit ka një veprim rigjenerues dhe kundër plakjes.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin në lëkurë të pastër, me një masazh të lehtë. Për një rezultat optimal këshillohet përdorimi pas Korff Purifying Serum fytyre.

 • Jo komedogjenik
 • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur dhe Paladium.
Firma

Korff

Linja

Purifying

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua (Water), Dibutyl Adipate, Diethylhexyl Carbonate, Dimethicone, Niacinamide, Glycerin, Cetyl Alcohol, Nylon-6/12, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Argania spinosa Kernel Oil, Bis-Stearyl Dimethicone, Silica, Lactococcus Ferment Lysate, PEG-75 Stearate, Sodium Polyacrylate Starch, Ceteth-20, Steareth-20, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Punica granatum Fruit Extract, Fomes officinalis (Mushroom) Extract, Lactic Acid, Oryza sativa (Rice) Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Purifying krem matifikues, ribalancues dhe antiage”

LART