- 30%

Korff – Xhel pastrues për lëkura mikse dhe të yndyrshme

1,862 Lekë

(Purifying Cleansing Gel)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Xhel pastrues delikat për lëkura mikse dhe të yndyrshme. Produkt me një teksturë të freskët që pastron në thellësi dhe heq me lehtësi make up-in. I pasuruar me ekstrakte të Ganoderma lucidum lëkura është e butë dhe e lëmuar.

Pa paraben , Pa SLSSLES

I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht

I testuar për Nikel, Kobalt, Paladium dhe mërkur

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Xhel pastrues për lëkura mikse dhe të yndyrshme”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART