- 20%

Korff – Pure Perfection fluid (SPF 10)

Original price was: 3,500 Lekë.Current price is: 2,800 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Fluid  me një teksture të butë, të lehtë dhe që përthithet shpejt. Falë përbërësve aktivë në përqendrim të lartë është një trajtim intensiv me një veprim  sebo-rregullues, ribalancues, matifikues dhe kundër moshës. Formula me mikrosfera matifikuese, absorbon yndyrën e tepërt, neutralizon shkëlqimin e tepërt, përmirëson pamjen e lëkurës duke e bërë atë homogjene, të tonifikuar dhe radiante.

Prezenca e filtrave UV SPF 10 ndalon shenjat e foto-plakjes.

Ideal si trajtim dite dhe si bazë make up.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë të pastër. Për një trajtim intensiv kombinojeni  me Korff Pure Perfection serum.

 • Pa paraben
 • I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
 • Jo komedogjenik
 • I testuar për Nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur.
Firma

Korff

Linja

Pure Perfection

Mosha

20+

Forma

Shishe

Sasia

50ml

SPF

10

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Pure Perfection fluid (SPF 10)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART