- 20%

Korff – Pure perfection anti-aging, mattifying and rebalancing cream

Original price was: 4,760 Lekë.Current price is: 3,808 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Krem fytyre me një teksturë të butë, të lehtë dhe që përthithet shpejt. Falë përbërësve aktivë është një trajtim me një veprim të fortë sebo-rregullues, ribalancues, matifikues dhe anti-age
Formula inovative, e pasur me ekstrakt të lajthisë dhe ekstrakt të algës së kuqe, e bën lëkurën të lëmuar, hidratuar dhe të butë.
Ideal si një trajtim nate ose si alternativë gjatë muajve të ftohtë të dimrit.

Aplkojeni në mëngjes dhe/ose darkë në lëkurë të thatë e të pastruar mirë. Për një efekt intensiv përdorni para Korff pure perfection serum.

– Pa paraben
– I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
– Jo komedogjenik
– I testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur

Firma

Korff

Linja

Pure Perfection

Mosha

20+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Pure perfection anti-aging, mattifying and rebalancing cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART