- 25%

Korff – Protocollo Collagene Set

8,295 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff – Protocollo Collagene Set

Seti përmban:

 • Ampula Korff Anti-Age Filler Effect Boosting (28 x 1 ml)

Linjë trajtimi me veprim kundër plakjes, e indikuar për ta bërë lëkurën të fortë dhe elastike. Ampulat me kolagjen të hidrolizuar dhe acid hialuronik, përmirësojnë tonin e lëkurës, elasticitetin dhe lagështinë. Vitamina C dhe farat e xinxifes që përmbajnë, e mbajnë lëkurën të ndritshme dhe reduktojnë shfaqjen e rrudhave.

 • Krem për konturin e syve dhe buzëve me efekt mbushës (15ml)

Falë kompleksit të tij mbushës, i përbërë nga kolagjeni i hidrolizuar dhe vitamina PP, zbut rrudhat rreth syve dhe buzëve dhe redukton në mënyrë efektive fryrjen e syve.

Vetëm përdorim i jashtëm.

I  testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Thyejeni pjesën e sipërme të ampulës. Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e fytyrës, qafës dhe dekoltesë.

Kremi për konturin e syve dhe buzëve aaplikohet në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në zonat e pastra dhe të thata të syve dhe buzëve. Masazhoni zonën derisa produkti të përthithet plotësisht.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

35+

Forma

Ampula, Tubet

Sasia

15ml, 28 ampula

Aqua (Water); Glycerin; Panthenol; Propanediol; Sodium Hyaluronate; Ascorbyl Glucoside; Faex (Yeast) Extract; Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate; Ziziphus jujuba Seed Extract; Soluble Collagen; Phytoecdysteroids; PEG-40 Hydrogenated Castor Oil; Sodium Hydroxide; Citric Acid; Sodium Citrate; Phenoxyethanol; Ethylhexylglycerin; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Disodium EDTA; Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Protocollo Collagene Set”

LART