- 20%

Korff – Perfect Balance Vaj i thatë për fytyrën

5,040 Lekë

(Perfect Balance Face Dry Oil 15ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Vaj fytyre i thatë i indikuar për forcimin dhe rigjetjen e ekuilibrit të lëkurës, duke dhuruar një ndjesi komforti. Me ekstrakt të Centella asiatica, vaj Camelia, vaj Inca dhe ekstrakt të Lupinus albus ristrukturon dhe ushqen në thellësi. Ka një konsistencë jashtëzakonisht të lehtë dhe të mëndafshtë, i dhuron lëkurës butësi, elasticitet, uniformitet dhe ndriçim.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë të pastruar, duke e përhapur me lëvizje rrethore deri në perthithjen e plotë. Për një veprim më intensiv aplikoni më pas Korff Perfect Balance Face Cream.

 • I testuar klinkisht dhe dermatologjiksht
 • I testuar për Nikel, kobalt, Korm, Paladium dhe Mërkur
Firma

Korff

Linja

Perfect Balance

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

15ml

Diethylhexyl Carbonate, Pentaerythrityl Tetracaprylate / Tetracaprate, Camellia oleifera Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Plukenetia volubilis Seed Oil, Bambusa vulgaris Sap Extract, Lupinus albus Seed Extract, Tocopherol, PEG-8, Ascorbyl Palmitate, Centella asiatica Extract, Daucus carota sativa (Carrot) Root Extract, Daucus carota sativa (Carrot) Seed Oil, Beta-Carotene, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum (Fragrance).

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Perfect Balance Vaj i thatë për fytyrën”

LART