- 30%

Korff – Perfect Balance Krem për konturin e syve

4,410 Lekë

(Perfect Balance Eye Contour Cream 15ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Krem për konturin e syve i indikuar për forcimin dhe rigjetjen e ekuilibrit të lëkurës, duke dhuruar një ndjesi komforti. Hidraton dhe ushqen në thellësi zonën e brishtë të konturit të syrit. Formula e saj me  Centella asiatica, vaj Camelia, vaj Inca, Kafeinë dhe  ekstrakt të Lupinus albus e Schisandra chinensis reduktojnë rrudhat, rrudhat e mimikës, qeskat dhe rrathët e zinj. Konturi i syrit rigjen ndriçimin dhe elasticitetin, rrudhat zbehen.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në zonën rreth syve, të pastruar, duke e masazhuar deri në përthithjen e plotë. Mos e aplikoni në qepalla.

 • E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
 • E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur
Firma

Korff

Linja

Perfect Balance

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Aqua (Water), Glycereth-26, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cocoa (Cocoa) Seed Butter, Diethylhexyl Carbonate, Stearic Acid, Panthenol, Ca¬eine, Cetearyl Glucoside, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Tridecyl Stearate, Tridecyl Trimellitate, Camellia oleifera Seed Oil, Plukenetia volubilis Seed Oil, Schizandra chinensis Fruit Extract, Allantoin, Cetyl Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Tocopheryl Acetate, HDI / Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer , Lupinus albus Seed Extract, Dipentaerythrityl Hexacaprylate / Hexacaprate, Centella asiatica Extract, Sodium Hydroxide, PEG-8, Caramel, Tocopherol, Silica, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, CI 19140 (Yellow 5) .

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Perfect Balance Krem për konturin e syve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART