- 20%

Korff – Perfect Balance Krem fytyre

6,160 Lekë

(Perfect Balance Face Cream 50ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Krem fytyre i indikuar për forcimin dhe rigjetjen e ekuilibrit të lëkurës, duke i dhënë një ndjesi komforti. E pasur me ekstrakte të Centella asiatica, vaj Camelia, vaj Inca dhe ekstrakt të Lupinus albus dhe Schisandra chinensis ridensifikon dhe hidraton në thellësi. Falë prezencës së filtrit të diellit SPF 15 mbron lëkurën nga fotoplakja. Lëkura e fytyrës është e riforcuar dhe rigjeneruar, uniforme dhe plot shkëlqim.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë të pastruar, duke e përhapur produktin me lëvizje rrethore deri në përthithjen e plotë. Për një veprim edhe më të thellë, përdoreni bashkë me Korff Perfect Balance Dry Oil.

 • I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.
Firma

Korff

Linja

Perfect Balance

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water), Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Camellia oleifera Seed Oil, Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Panthenol, Silica, Caprylic / Capric Triglyceride, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Polyacrylate, Euphorbia cerifera Wax [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax], Helianthus annuus Seed Wax [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Jojoba Esters, Tocopheryl Acetate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Plukenetia volubilis Seed Oil, Schizandra chinensis Fruit Extract, Glyceryl Behenate, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Acacia decurrens Flower Wax, Allantoin, Xanthan Gum, Polyglycerin-3, Lupinus albus Seed Extract, Centella asiatica Extract,Bambusa vulgaris Sap, Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, CI 16035 (Red 40), Parfum (Fragrance).

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Perfect Balance Krem fytyre”

LART