- 40%

Korff – Peeling i zi rivitalizues

2,100 Lekë

Trajtim eksfoliues fytyrën.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Krem fytyre eksfoliues, delikat, pastrues dhe rivitalizues. Për të gjithë llojet e lëkurave. Karboni vegjetal absorbon yndyrën e tepërt dhe në kombinim me kristalet Corundum eliminon papastërtitë dhe qelizat e vdekura, duke nxitur rigjenerimin qelizor dhe duke lënë lëkurën e butë dhe me shkëlqim. Gjalpi Shea dhe një përzierje dyllërash bimore ushqejnë dhe hidratojnë; kamomili qetëson menjëherë lëkurën.

Përdorimi: aplikojeni në fytyrë të lagur një ose dy herë në javë, masazhojeni butë dhe shplajeni me ujë.

 • Pa paraben
 • I testuar klinikisht, dermatologjikisht
 • I testuar për nikel, kobalt, palladium dhe mërkur
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Peeling i zi rivitalizues”

LART