Zbritje

Korff – Long Lasting Concealer

Original price was: 2,520 Lekë.Current price is: 2,016 Lekë.

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Korff – Long Lasting Concealer

Një korrektor fluid me përdorim të gjatë që ndihmon në fshehjen e njollave dhe minimizon rrathët e zinj dhe shenjat e lodhjes. Tekstura e tij e butë dhe e rehatshme, e testuar për të qëndruar deri në 12 orë, ofron mbulim mesatar deri në të plotë.

 • Mbulim i shkëlqyer-
 • Zgjat deri në 12 orë
 • I pasuruar me acid hialuronik dhe vitaminë E.

Rezultatet:

 • Njollat dhe rrathët e errët minimizohen.
 • Lëkura është e hidratuar.

E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

 

 

 

Info. Shtesë

Firma

Korff

Sasia

2.8 ml

Nuanca

02, 03

Aqua (Water), Dimethicone, Talc, Phenyl Trimethicone, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Propanediol, Isododecane, Hdi/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, 1,2-Hexanediol, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Sodium Chloride, Hydrogen Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Magnesium Sulfate, Aluminum Hydroxide, Caprylhydroxamic Acid, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Silica, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Vitex Agnus Castus Extract, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77492 (Iron Oxides), Ci 77491 (Iron Oxides), Ci 77499 (Iron Oxides).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Long Lasting Concealer”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART